27.01.2019 puszczyk mszrny
![]()
Szukaj
27.01.2019 puszczyk mszrny
![]()
Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 TC S
Super! Mimo szumu itp.
Pozdrawiam
Samsung M1733, HTC Magic, Asus K53S, Lomer Borneo, gatki z targu
jakosc srednia, ale ujecie Fenomenalne!
"Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek
no kasza jest jak iso5000.
"Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek
to dziwne ja nie widzę, a na oryginale nic nie ma z kaszy, tak jak pisałem 29 stopni zdjęcia robione na bagnach może to być efekt "falowania" powietrza, ale szumu nie stwierdziłem, obróbki prawie brak, może ktoś jeszcze napisze co widzi albo do okulisty już muszę się wybrać (odkładam od 2 lat wizytę)
dzięki za spostrzeżenie
Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 TC S
Myślę, że kolegom taki efekt wizualny daje połączenie ruchu ogrznego powietrza plus optyczny efekt upierzenia puszczyka, który sprawia takie wrażenie (zwłaszcza rozpostarte skrzydła).
To duży croop?
Zresztą często brakuje nam śwaitła, a przy takich bardzo nasłonecznionych dniach też nie jest łatwo o dobre zdjęcie.
Nikon + Nikkor
https://www.instagram.com/z_nurtem_sanu_i_dunajca/
crop nie był duży to kawał ptakajeśli tak można to określić, tło też nie pomogło, niestety nie mam lotu z innego miejsca.
Tez obstawiam temperaturę, podmokły teren plus machnięcie skrzydła.
Patrzyłem na inne jak ptaszyna siedzi, to nie mam takiego efektu, przynajmniej ja nie zauważam, wstawię wieczorem coś i powiecie czy jest "kasza"
Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 TC S
Świetne i nie banalne ujęcie rzadkiego ptaka zrobione w naturalnym środowisku. Szanownemu Koleżeństwu znów technika przesłoniła motyw, choć ja tam żadnych szumów nie widzę. A gdyby nawet były to co? Zdyskwalifikowały by to zdjęcie ?!
D300, D700, Z8.
Skontaktuj się z nami