Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Plebania

  1. #1
    an
    Gość

    Domyślnie Plebania

    Z góry dziękuję za wszystkie uwagi. Negatywne również, a może przede wszystkim.

    Załącznik 21677

  2. #2

    Domyślnie

    Nie za ciekawe zdjęcie. Nawet nie ma się do czego za bardzo odnieść. Z technicznych uwag to można byłoby wyprostować budynek bo leci do tylu. Nic to i tak nie zmieni bo brak pierwiastka zatrzymującego na dłużej.

  3. #3
    an
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    Nie za ciekawe zdjęcie. Nawet nie ma się do czego za bardzo odnieść. Z technicznych uwag to można byłoby wyprostować budynek bo leci do tylu. Nic to i tak nie zmieni bo brak pierwiastka zatrzymującego na dłużej.
    Dzięki. Zapomniałem dodać, że w głównej mierze o uwagi techniczne mi chodzi (także dotyczące obróbki). Że samo w sobie zdjęcie nie jest ciekawe, to niestety wiem :-/

  4. #4

    Domyślnie

    Weź statyw i wróć tam przy bezchmurnej nocy. Fajnie gdyby księżyc to oświetlił od przodu
    Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  5. #5
    an
    Gość

    Domyślnie

    @spiritus to dobra rada, tym bardziej, że można na ten budynek spojrzeć od strony cmentarza

  6. #6

    Domyślnie

    No to chłopie śmigaj tam zanim liście się pojawią na drzewach!
    Obczaj gdzie księżyc świeci w nocy. Przy pełni możesz spróbować też sfotografować księżyc aby był nad budynkiem.
    Czekam na efekty.
    Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  7. #7

    Domyślnie

    Co za obiektyw i aparat? Pytam technicznie, bo brak nieco w szerokości do prostowania. Trzeba by bardziej w tył, albo składać z dwóch pionów. Najprosztszą metodą prostowania bez obiektywu tilt-shift jest ustawienie aparatu idealnie poziomo we wszystkich osiach i później obcięcie nadmiaru dołu. Ale do tego trzeba mieć zapas rozdzielczości i szerokości.

  8. #8
    an
    Gość

    Domyślnie

    @PM.M aparat to canon 5d3, obiektyw 24-105 (na 24 mm). Zdjęcie z ręki, w biegu w zasadzie. Teren (choć tego nie widać mocno) był zdecydowanie pod górkę, a za mną już zdecydowany dół. Ponadto starej daty jestem i jak już robię klatkę, to staram się w trakcie wołania wprowadzać wyłącznie niezbędne minimum zmian.

  9. #9

    Domyślnie

    Gdzie ten budynek się znajduje?
    Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  10. #10
    an
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    Gdzie ten budynek się znajduje?
    Uzarzewo, przy drodze Bydgoszcz-Poznań. A raczej nie przy, tylko ok. 1,5 km od drogi.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Architektura ] Plebania
    By verus in forum Architektura
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 19-05-2010, 20:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •