Dyskutuje bo nie rozumiem dlaczego takim problemem jest że Nikon zrobił właściwie jako pierwszy krok w kierunku innego nośnika, zamiast sie cieszyć że nowy system jest już budowany całkiem przyszłościowo, canon i sony jak dodadzą CFE to wy już będziecie mieć w szufladzie parę starych XQD![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami