Sony ma już CFE, nawet zestawy z czytnikiem, Sandisk w sklepach ma być w tym miesiącu, Lexar i Kingston podobnie zapowiedzieli, więc jak widać wystarczyło że wyjaśniono sprawy licencji i temat się ruszył, XQD faktycznie wygląda na martwy standard ale zarówno nikon jak i panas mają wsparcie dla CFE, a w sony slot cfe jak plotki niosą pojawi się w w kolejnych modelach bo marketing ciśnie w temat 6K i 8K co wymaga zapisu szybszego.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami