Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21

    Domyślnie

    Najlepiej nabyc nowy komputer, teraz tak stanialy...
    Nikon F-501, Canon 30D

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fenek Zobacz posta
    Zgadza się - aktualizacja BIOSu miała sens lata temu gdy wchodziły dyski o "dużych" pojemnościach
    Ja właśnie kilka miesięcy temu stanąłem przed koniecznością aktualizacji BIOSu u klienta, u którego musiałem zainstalować dysk 250 GB, a system widział tylko coś w okolicach 128. Komputer nawet nie taki stary. Na szczęście, jak ktoś już tu napisał, to był patent Gigabyte i poszło gładko.
    Ale to dowód na to, że leniwi programiści (albo ograniczani jakimiś uwarunkowaniami) nadal nie są w stanie przewidzieć np. pewnych wielkości dysków.
    Krzysztof Paszkiewicz

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztof jot Zobacz posta
    Rozumiem, ze chyba juz sobie poradziłeś.
    Jednak dodam ze dziwni to fachowcy - bios generalnie uaktualniac mozna, jednak "fachowcy" to radzą aby NIGDY nie ruszac biosu jak nie jest to konieczna ostateczność. Jesli komputer działa i wszystko jest sprawne biosu nie tykaj, jego zmiana nie przyspieszy działania kompa nie poprawi wiele a zaszkodzic moze... zrszta przy kazdej wersji bios masz uwage producenta "...jesli wszystko działa poprawnie - nie zmieniaj..."
    No właśnie o to chodzi,że nie działało poprawnie.Dołożyłem pamięci i komputer zamiast niczym Kubica rwać do przodu mulił jak Lepper na konferencjach prasowych. Podobno (jak mi powiedziano) ten typ biosu tak ma i dlatego miałem go wymienić co zresztą uczyniłem i faktycznie komputer odczuwalnie pracuje lepiej.
    Samsung NX300,NX20, 18-55 OIS i 30mm f:2 50-200 OIS III

  4. #24

    Domyślnie

    Ja tez musialem aktualizowac w moim ASRock'u (bardzo jestem z plyty jak dotad (4 lata) zadowolony), zebym mogl wlozyc szybszy procesor. Bardzo fajna rzecz i tez z dyskietki sie to robi. Nie mialem zadnych problemow z aktualizacja.
    Pozdrawiam,
    Paweł
    Kilka zdjęć...
    D750&D200, N50f1.8G, Ta28-75/2.8, To12-28/4, N70-300VR

  5. #25
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Valdek_Tychy Zobacz posta
    dlatego miałem go wymienić co zresztą uczyniłem i faktycznie komputer odczuwalnie pracuje lepiej.
    A może po prostu źle ustawione parametry setup komputera? Czy dziś fachowcy w ogóle tam zaglądają? Bo gdy przeglądam czasem nowe kompy znajomych, to mam wrażenie, że nie..

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •