Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Remament sprzetu

    Dobry wieczor,
    zawsze kiedy sie pakuje do roboty ze sprzetem jest wielki balagan
    mniej wiecej - to dobre okreslenie - wiem co mam, szczegolnie grubsze rzeczy; ale jak przychodzi do szczegolow to ciagle czegos zapominam, albo jest w innej torbie, pudle itd; jak Wy to macie zorganizowane; spis wszystkiego i check lista? czesto jest, ze biore za duzo; z latami uzbierialo sie troche tego, pozbylo sie tego i owego i zawsze jakas rotacja - jak nad tym panujecie? chyba potrzebuje przepieknej, madrej asystentki... no dobra, moze byc tylko...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez Carlos_lo ; 18-05-2018 o 22:42
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

Podobne wątki

  1. Ubezpieczenie sprzętu
    By badtorro in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 15-11-2017, 16:24
  2. Zakup sprzętu
    By lesander in forum Studio - sprzęt i praca w studiu
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-04-2017, 11:49
  3. Zabezpieczenie sprzętu.
    By lucklucky in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 17-01-2013, 13:03
  4. Pożyczanie sprzętu
    By adriansocho in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 07-08-2012, 16:14
  5. wypozyczenie sprzetu
    By grzegorzw in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-06-2010, 21:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •