Witajcie. Swego czasu skusiłem się na kolejną puszkę i obiektywy ze stajni Nikona objęte promocją Nikon Cashback. Wszystkie dokumenty zostały złożone 2 tygodnie przed czasem zakończenia promocji, jednak dotychczas nie dostałem "obiecanych" pieniędzy, a zgodnie z regulaminem, organizator miał zamknąć temat maksymalnie do 15 lutego. W połowie ubiegłego tygodnia zadzwoniłem do organizatorów, gdzie poinformowano mnie, że przerosła ich akcja, nie spodziewali się tak wielkiego zainteresowania i wszystko się przedłuży, jednak mają nadzieję, że uporają się z tematem w przeciągu miesiąca, dwóch. Nie chce mi się bardzo wierzyć, że nie wiedzieli jaka może być skala sprzedaży i nie przewidzieli tak wielkiego zainteresowania. Myślicie, że mogą grać na zwłokę, by po cichu wycofać się z tego? Czy to za duża i poważna firma by pozwolić sobie na taki stosunek do klientów, którzy im zaufali?![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami