To może raczej do jakiegoś humoru pasuje ale warto zobaczyć
http://www.photographybay.com/2008/1...on-5d-mark-ii/
Szukaj
To może raczej do jakiegoś humoru pasuje ale warto zobaczyć
http://www.photographybay.com/2008/1...on-5d-mark-ii/
Ostatnio edytowane przez woytec60 ; 29-10-2008 o 18:46
pozdrawiam, Wojtek
Skontaktuj się z nami