Kosz?
1.
Szukaj
Kosz?
1.
Fotoamator + Nikon D300, FujiFilm S5 Pro, Fujifilm X10 i XT-10
Pozdrawiam. M.K.
2.
Fotoamator + Nikon D300, FujiFilm S5 Pro, Fujifilm X10 i XT-10
Pozdrawiam. M.K.
Ciekawe ujęcie, podoba mi się. Prawy dolny róg trochę "nie gra", ale na pewno nie kosz![]()
Dolna część kadru sprawia wrażenie niedoświetlonej - jeżeli pokazujesz jakiś detal typu kwiatek, krzaczek itp. staraj się aby światło w kadrze grało na jego korzyść. Sprawa druga to słońce, które nieźle wali po oczach i moim zdaniem jest elementem zupełnie zbędnym jak większa część prawej strony kadru w której nic się nie dzieje. Nie jestem ekspertem jeżeli chodzi o kolor ale... obie fotografie mają jakiś dziwny zafarb.
Kosz? Absolutnie nie!
Przytnij 1 od spodu nieco nad kwatkiem; zobacz jak dobrze zrównoważony kadr dostajesz. Mocne punkty masz wypełnione, a reszta nadaje kolorytu. Barw i nasycenia nie dotykaj. Są właściwe. Do albumu rodzinnego - jak znalazł.
Ostatnio edytowane przez kuba_RT ; 05-09-2017 o 12:58
Skontaktuj się z nami