Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Drohiczyn inaczej

    Kosz?

    1.
    Fotoamator + Nikon D300, FujiFilm S5 Pro, Fujifilm X10 i XT-10
    Pozdrawiam. M.K.

  2. #2
    Fotoamator + Nikon D300, FujiFilm S5 Pro, Fujifilm X10 i XT-10
    Pozdrawiam. M.K.

  3. #3

    Domyślnie

    Ciekawe ujęcie, podoba mi się. Prawy dolny róg trochę "nie gra", ale na pewno nie kosz

  4. #4

    Domyślnie

    Dolna część kadru sprawia wrażenie niedoświetlonej - jeżeli pokazujesz jakiś detal typu kwiatek, krzaczek itp. staraj się aby światło w kadrze grało na jego korzyść. Sprawa druga to słońce, które nieźle wali po oczach i moim zdaniem jest elementem zupełnie zbędnym jak większa część prawej strony kadru w której nic się nie dzieje. Nie jestem ekspertem jeżeli chodzi o kolor ale... obie fotografie mają jakiś dziwny zafarb.

  5. #5

    Domyślnie

    Kosz? Absolutnie nie!
    Przytnij 1 od spodu nieco nad kwatkiem; zobacz jak dobrze zrównoważony kadr dostajesz. Mocne punkty masz wypełnione, a reszta nadaje kolorytu. Barw i nasycenia nie dotykaj. Są właściwe. Do albumu rodzinnego - jak znalazł.
    Ostatnio edytowane przez kuba_RT ; 05-09-2017 o 12:58

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-09-2016, 18:21
  2. [ Krajobraz ] Drohiczyn
    By mamil_km in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-08-2009, 11:42
  3. Inaczej...
    By pietruh57 in forum Martwa natura, makro, zdj produktowe, abstrakcyjne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 28-07-2009, 20:36
  4. Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 26-12-2007, 01:45

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •