Przecież działania partii rządzącej co rusz udowadniają że mają serdecznie w D. obowiązujące przepisy w każdym aspekcie prawa więc twoje dane osobowe są na tyle mało ważne że można je udostępniać (wypowiedź Szydło). Odnośnie TVP SA czy nie SA to nie ma znaczenia. Płacić mamy za to że w domu stoi TV, a na co wydadzą pieniądze z tego podatku to już nie nasza sprawa.