
Zamieszczone przez
Kurtz
Przepraszam, mam pytanie, komu można zgłosić ten wątek jako stricte polityczny i jako taki łamiący regulamin forum?
Gdyby ktokolwiek miał wątpliwości, to mogę zacytować odpowiednie posty, które są jawnie polityczne.
Jako autor wielu postów, które zostały usunięte za "politykę" widzę tu pewien brak konsekwencji.
Pozdrawiam.
Skontaktuj się z nami