Hej!
Kiedyś wypatrzone samotne drzewko w środku pola, od jakiegoś czasu wracam tam co jakiś czas i taki o to strzał z ostatniej wyprawy.
Krajobraz pałucki.
Dajcie znać co myślicie
Pozdrawiam
Szukaj
Hej!
Kiedyś wypatrzone samotne drzewko w środku pola, od jakiegoś czasu wracam tam co jakiś czas i taki o to strzał z ostatniej wyprawy.
Krajobraz pałucki.
Dajcie znać co myślicie
Pozdrawiam
Skontaktuj się z nami