Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Pentax KP

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Gdyby Fuji miał tyle niepotrzebnych przetłoczeń, monstrualnej wielkości pryzmat w stosunku wielkości korpusu, każde kółko innej wysokości i głębokość korpusu prawie taką samą, jak wysokość, to byłby równie paskudny. A niech Ci będzie, byłby nawet brzydszy od Pentaksa.
    Fuji swoim wyglądem robią z męszczyzny męściznę. W kolejnych modelach będą montowane lusterka.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel92 Zobacz posta
    Znowu coś a la Nikoś Df. O matko...
    W pełni się zgadzam. Pentax tez nie dał rady, dalej najbrzydszy aparat jaki widziałem to Nikon Df

  3. #13

    Domyślnie

    Wy naprawdę widzicie tylko przez pryzmat nikonowego systemu -ratunku....

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mrawi Zobacz posta
    Fuji swoim wyglądem robią z męszczyzny męściznę. W kolejnych modelach będą montowane lusterka.
    A to nie wiem, nigdy nie byłem "męszczyzną". Ale skoro tak mówisz...
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb | ig

  5. #15

    Domyślnie

    Specyfikacja:
    - New generation 24.33 Mpix APS-C CMOS sensor
    - 'PRIME IV' image processing engine with image accelerator unit
    - 5-axis 'SR II' in-body image stabilisation (5-stop correction)
    - 27-point 'SAFOX 11' autofocus system (25 cross-type)
    - Sensitivity: ISO 100-819,200
    - Continuous drive: 7 fps
    - Maximum shutter speed 1/24,000 s (electronic shutter)
    - Dust-proof and drip-proof casing with 67 seals; cold resistance up to minus 10℃
    - Pixel Shift
    - Optical viewfinder with 100% coverage
    - 3-inch tilting LCD screen
    - Video: Full HD
    - DR II
    - Dimensions: 131.5 x 101 x 76.0 mm
    - Weight: 643 g.
    Z poważaniem - Michu, Licencjonowany Pogromca Vampirów :)=

  6. #16

    Domyślnie

    Ani jednego złego słowa o Df! To piękna lustrzanka, nawiązująca do Nikonów FM/FE/FA!
    Hemingway: Great pictures. What camera do you use?
    Irving Penn: Great story. What typewriter do you use?

    NikoSam/SamsuNik (aka Maciej)

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Michu Zobacz posta
    - Dimensions: 131.5 x 101 x 76.0 mm
    Czyli jednak nie takie maleństwo na jakie wygląda.
    Specyfikacja całkiem w porządku, jak cenę rozsądnie skalkulują to może być niezła alternatywa dla D7200.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    A to nie wiem, nigdy nie byłem "męszczyzną". Ale skoro tak mówisz...
    No tak, chodziło mi o mężczyznę. Przez stukanie w klawiaturę zaczynam się uwsteczniać w pisowni.

  9. #19
    Z poważaniem - Michu, Licencjonowany Pogromca Vampirów :)=

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Nikon D5300 czy Pentax k-50 czy Pentax KS 2
    By Maybe in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 24-10-2016, 07:46
  2. Pentax Q
    By prz3mo in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 89
    Ostatni post / autor: 20-09-2011, 13:10
  3. Pentax k-r
    By krokodajl in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 11-01-2011, 22:10
  4. Pentax K-x
    By snikers in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 17-02-2010, 22:39
  5. Pentax
    By ADAS in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 25-11-2008, 16:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •