1
Szukaj
1
Uuu, fajny kadr - linia wody super.
Trochę przygasiłbym prawą, dolną część kadru, żeby płasko nie było.
Jak się szło?
O ile dół mi się podoba... o tyle góra do poprawy... można więcej!
Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.
Fajnie światło zagrało. Jeden kadr czy sklejane z kilku ?
Możesz zdradzić ogniskową? Dobre zdjęcie! Sam jestem ciekaw czy 20mm mi wystarczy. Na Orlej Perci jeszcze nie byłem.
D750 | N 20-35/2.8D, N 28-70/2.8D, S 35/1.4 Art, N 85/1.4D | SB-910 | Flickr
Ogniskowa 10 na Dx , ale zawsze możesz zrobić panoramę z kilku kadrów , a na Orlą się wybierz bo warto![]()
Skontaktuj się z nami