Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Z Orlej

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Uuu, fajny kadr - linia wody super.
    Trochę przygasiłbym prawą, dolną część kadru, żeby płasko nie było.



    Jak się szło?

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcepanek Zobacz posta
    Jak się szło?
    Dzięki
    Przy moich 110kg + plecak ,łatwo nie było ale widoki to wszystko rekompensują

  4. #4

    Domyślnie

    Piękne kolory!
    Warto było targać ciężary
    ['O]

  5. #5

    Domyślnie

    O ile dół mi się podoba... o tyle góra do poprawy... można więcej!
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2013
    Miasto
    Londyn/Lubin
    Posty
    105

    Domyślnie

    Fajnie światło zagrało. Jeden kadr czy sklejane z kilku ?

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matys.ldn Zobacz posta
    Fajnie światło zagrało. Jeden kadr czy sklejane z kilku ?
    Z jednego , nie targałem statywu , a i czasu na zabawę foceniem nie było

  8. #8

    Domyślnie

    Możesz zdradzić ogniskową? Dobre zdjęcie! Sam jestem ciekaw czy 20mm mi wystarczy. Na Orlej Perci jeszcze nie byłem.
    D750 | N 20-35/2.8D, N 28-70/2.8D, S 35/1.4 Art, N 85/1.4D | SB-910 | Flickr

  9. #9

    Domyślnie

    Ogniskowa 10 na Dx , ale zawsze możesz zrobić panoramę z kilku kadrów , a na Orlą się wybierz bo warto

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Na Orlej
    By stroop in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 03-10-2011, 08:51
  2. [ Krajobraz ] Panorama z Orlej Perci
    By downandout in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 13-09-2011, 11:02
  3. [ Krajobraz ] Panoramka z Orlej
    By Martix in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 23-02-2010, 15:01
  4. [ Krajobraz ] Na szlaku Orlej Perci
    By nothing in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 16-05-2009, 19:00
  5. [ Krajobraz ] Powrót Orlej Perci...
    By nothing in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 28-03-2009, 15:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •