Close

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 74
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    No Czornyj... Musisz tak dolowac ludzi w piatek...? :P
    Niech juz bedzie, ze od CRT oczy szybciej zaczynaja bolec, ale tego raka mogles se darowac.
    Ja tam nie mam złudzeń - tyle co się nasiedziałem najpierw przed junostami, potem przed 1081 od Amigi, potem przed 14" non-interlaced, potem przed pierwszą wyprodukowaną przez szajsunga kolorową 17-tką - które to wynalazki na pewno wszystkie ziały jak Hiroszima, to teraz jedyną nadzieję pokładam w alkoholu i jego zdolności do zwalczania wolnych rodników...

    Cytat Zamieszczone przez segl Zobacz posta
    Jest jeden sprawdzony sposób, idz do salonu komputerowego ( byle nie do marketu) gdzie wystawione jest kilka monitorów, wybierz obraz jaki Ci najbardziej pasuje
    To jest metoda na to, by nigdy nic nie kupić. Zawsze trafiam na taki, na który mnie nie stać
    Ostatnio edytowane przez Czornyj ; 25-05-2007 o 13:16

  2. #12

    Domyślnie

    Ma ktoś z forumowiczów tego Benka ???
    Czytam na różnych forumkach ,ze niby niezły monitoros zważywszy na cenę 999zl ,ale to wiadomo że wszystko jest względne . Dla kogoś taki Benek to szajs jak używał monitorka dla grafików za 5-7 tys zl, ale dla kogoś kto np miał 15 calowego LCD przed 5 lat to to może być swietna maszyna. W końcu swiat idzie do przodu. Ważne aby nie był na matrycy TN
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Ważne aby nie był na matrycy TN
    Oczywiście, że jest na matrycy TN

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Ja tam nie mam złudzeń - tyle co się nasiedziałem najpierw przed junostami, potem przed 1081 od Amigi, potem przed 14" non-interlaced,
    Cholerny burzuj! Ja na Amidze musialem sie meczyc z 14" TV! :[ Jak juz splacilem karty turbo i inne g..., i policzylem ile by trzeba na sloty, karty graficzne i normalny monitor, to wyszlo mi, ze tyle samo wyjdzie mi P 266, ktory od Ami byl dokladnie 70x szybszy.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    Cholerny burzuj! Ja na Amidze musialem sie meczyc z 14" TV! :[ Jak juz splacilem karty turbo i inne g..., i policzylem ile by trzeba na sloty, karty graficzne i normalny monitor, to wyszlo mi, ze tyle samo wyjdzie mi P 266, ktory od Ami byl dokladnie 70x szybszy.
    O, to byłeś hardkorowym Commodorowcem - ja swoją kochaną 2000-kę z monitorem szybciutko zastąpiłem 486DX2/ 33Mhz. A co do A2000+1081 - przez całe wakacje hakowałem na nią w Niemczech przy roznoszeniu ulotek i tam też kupiłem używaną.
    Ostatnio edytowane przez Czornyj ; 25-05-2007 o 13:36

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Oczywiście, że jest na matrycy TN
    Wróć - jednak jest na MVA. Ale i tak nie polecam. W MVA, które stoi u mnie w firmie odchodzi przefrancowate srebrzenie.
    Ostatnio edytowane przez Czornyj ; 25-05-2007 o 13:32

  7. #17

    Domyślnie

    Eeeee tam ten BenQ FP93 GP jest wlaśnie na matrycy MVA , TN nawet bym się nie interesil wiem w czym rzecz.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    O, to byłeś hardkorowym Commodorowcem - ja swoją kochaną 2000-kę z monitorem szybciutko zastąpiłem 486DX2/ 33Mhz. A co do A2000+1081 - przez całe wakacje hakowałem na nią w Niemczech przy roznoszeniu ulotek i tam też kupiłem używaną.
    To były DX2 33Mhz? Ja miałem 486DX 33Mhz, kolejnym krokiem, o ile mnie pamięć nie myli, był DX2 66Mhz. Swoją drogą w 1984 miałem podłączoną atarynkę do telewizora 14", który nie znał koloru

    Aż się łezka w oku kręci
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  9. #19

    Domyślnie

    Hej "dziadki foumowe" koniec wspominków. Dawać mi tu rozwiazanie problemu czy 19 cali z odłegłosci 50cm nie bedzie za duży ???

    ps.
    mój pierwszy komputerek to był spectrum
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Hej "dziadki foumowe" koniec wspominków. Dawać mi tu rozwiazanie problemu czy 19 cali z odłegłosci 50cm nie bedzie za duży ???
    Kategoria, jaka powinienes sie kierowac to (zaraz po matrycy) rozdzielczosc tego ekranu, a nie "czy za duzy". Chcesz obrabiac zdjecia w skali 25%?
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •