Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Podoba mi się ułożenie skrzydeł - takie niestandardowe
    50/1.8D, 18-70, 80-200/2.8, AF 85/1.8D, d50

Podobne wątki

  1. [ Przyroda ] ... w locie... :)
    By razza in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 05-12-2013, 12:11
  2. [ Przyroda ] w locie
    By przemo65 in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-09-2011, 18:25
  3. W locie
    By oKAMILo in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-06-2011, 14:24
  4. W locie ...
    By gadzeciarz in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-05-2011, 16:23
  5. [ Przyroda ] w locie
    By samuraj in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-10-2006, 17:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •