Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Każda Twoja fota jest tak dobra, że normalnie wstyd komentować... REWELACJA

  3. #3

    Domyślnie

    Co te modele wpierdzielają, że się tak ustawiaja do aparatu?

    Jak zwykle, fota pierwsza klasa.

  4. #4

    Domyślnie

    Jak zwykle Rafał najwyższy poziom. Brawo.
    D5 + .

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2014
    Miasto
    Riihikoski, Finlandia
    Posty
    101

    Domyślnie

    Dobrze że Raftik ma aparat a nie strzelbę bo przy takich trafieniach to niewiele mielibyśmy ptactwa.

Podobne wątki

  1. [ Przyroda ] Kogucik ... 2016r
    By raftik in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 11-02-2016, 12:20
  2. [ Przyroda ] Myszaki ... 2016r
    By raftik in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 09-02-2016, 17:44
  3. [ Przyroda ] Myszak "biały" ... 2016r
    By raftik in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 17-01-2016, 14:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •