Szukaj
Każda Twoja fota jest tak dobra, że normalnie wstyd komentować... REWELACJA![]()
Co te modele wpierdzielają, że się tak ustawiaja do aparatu?
Jak zwykle, fota pierwsza klasa.
Jak zwykle Rafał najwyższy poziom. Brawo.
D5 + .
Dobrze że Raftik ma aparat a nie strzelbę bo przy takich trafieniach to niewiele mielibyśmy ptactwa.![]()
Skontaktuj się z nami