Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Myszaki

  1. #1

    Domyślnie Myszaki

    Witam,
    Takie tam z jednego wypadu w teren przy zimowej scenerii...

    1.


    2.


    pozdro
    Trzy aparaty spod znaku N i "troche" szpeja do nich....

    www.michalak24.pl

  2. #2

    Domyślnie

    Jedynka to dla mnie taki średniak (chociaż nawet takiego nie mam w dorobku), natomiast dwójka jest rewelacyjna. Fajnie uchwycony moment i światło.

  3. #3

    Domyślnie

    Kupuje dwójkę. Fajnie się ułożył. Szkoda że badyl do najładniejszych nie należy .

  4. #4

    Domyślnie

    Badyl jest super. Dobrany kolorystycznie do ptaka, z zieleninką dla ozdoby

  5. #5

    Domyślnie

    Dwójka fajna skok na główkę - Elegancko

Podobne wątki

  1. [ Przyroda ] Myszaki
    By raftik in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 10-03-2015, 22:08
  2. [ Przyroda ] Myszaki
    By karp1225 in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 31-12-2014, 18:24
  3. [ Przyroda ] Myszaki
    By joksic in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 27-01-2013, 16:24
  4. [ Przyroda ] Myszaki
    By tomek61 in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 02-01-2011, 21:09
  5. [ Przyroda ] Myszaki
    By rokus1 in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 05-01-2009, 22:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •