Szukaj
Jedynka to dla mnie taki średniak (chociaż nawet takiego nie mam w dorobku), natomiast dwójka jest rewelacyjna. Fajnie uchwycony moment i światło.
Kupuje dwójkę. Fajnie się ułożył. Szkoda że badyl do najładniejszych nie należy.
Badyl jest super. Dobrany kolorystycznie do ptaka, z zieleninką dla ozdoby![]()
Dwójka fajnaskok na główkę
- Elegancko
Skontaktuj się z nami