16fps może być mega użyteczne jeśli do fotograficznego Live View będzie można użyć DAFa. Kto filmował kamerami Canona ten wie, że autofocus z dobrymi obiektywami jest bardzo szybki i skuteczny.
Ciekawe kiedy osiągniemy granice w użyteczności wysokiego ISO? Jak dobijemy do akceptowalnego 100.000 wielu kotleciarzy całkowicie odrzuci lampy w kąt![]()
Szukaj





Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami