Close

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 52

Wątek: pan Lupek

  1. #41

    Domyślnie

    Zdecydowanie zimowa pora bardziej pasuje modelowi (w końcu to pies północy)
    Gratki!
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  2. #42

    Domyślnie

    Dziękuję!
    Ze śniegiem trochę nędza, więc łapiemy chociaż moje ulubione zimowe światełko

  3. #43

    Domyślnie

    Bardzo fajne!
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  4. #44

    Domyślnie

    Nie no, Lupek to jest gość. Świetne foty robisz, jakby Ci się chciało podpisywać czym są robione to będzie fajnie Na przykład ciekawi mnie co tak ładnie pokręciło tło w zdjęciu powyżej, no i tak dobrze radzi sobie ze słońcem w kadrze?

  5. #45

    Domyślnie

    Dzięki
    U mnie w plecaku wyboru wielkiego nie ma Tu akurat Tamron 28-75, czyli kolejny trudny związek To samo co z 50 1,8D, co jakiś czas mam ochotę pogonić a potem tak coś ładnie narysuje. Ze słońcem to chyba głównie lupkowe ucho sobie poradziło

  6. #46

    Domyślnie

    A którego, w rezultacie, kupiłaś Tamrona? Z silnikiem czy na śrubokręt? Ja swojego pogoniłem ostatnio, ale może jeszcze wrócę Co do 50, to kochałem 50 1.8G, zmieniłem na 50 1.4D i też jest bardzo ok, ale w planach jest Sigma Art Ja Twoje zdjęcia uwielbiam

  7. #47

    Domyślnie

    Z silnikiem. Myślałam o starszej wersji, ale po sprzedaży D90 z 18-105 zostałam z 50 na dole a na szybko na wyjazd czegoś uniwersalnego potrzebowałam a akurat nie bardzo był wybór. Wygląda, że i tak nienajgorzej mi się trafiło

  8. #48

    Domyślnie

    Zimowy portrecik miesiąc i ciut później, miejsce mniej więcej to samo co na poprzednim, pora zbliżona, światło zupełnie inne

    19.

  9. #49

    Domyślnie

    Pan Lupek trzyma formę! Na ostatnim bardzo ładnie pokolorowało się to wszystko

  10. #50

    Domyślnie

    z rok temu też było z tych schodków
    20.
    ( Tamron 28-75)

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Portret ] pan R.
    By imat in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-07-2011, 12:45
  2. [ Reportaż ] Pan X.
    By matt4 in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 25-02-2010, 13:20
  3. [ Portret ] Pan N. N.
    By arturjb in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-07-2009, 09:27
  4. [ Reportaż ] Pan Ciekwaski i Pan Zagubiony
    By inflames in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 21-06-2009, 21:53
  5. [ Foto-żart ] Pan Ż.
    By Karl Johansson in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 02-10-2007, 22:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •