Close

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 52

Wątek: pan Lupek

  1. #31

    Domyślnie

    Jeszcze raz to napiszę: model świetny, ale zdjęcia jeszcze lepsze
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  2. #32

    Domyślnie

    Ślicznie dziękuję, staram się

    15.
    Zimno się robi i oddech widać

  3. #33

    Domyślnie

    Się wypstrzykałem z "kandydatów" do FM, może ktoś 15-kę zapoda?
    13 też robi wrażenie.
    "...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."
    http://commons.wikimedia.org/wiki/Windmill
    Pstrykoaparat + obiektywy + okulary korekcyjne -10.5 dioptrii.
    "Don Kichote to zły człowiek był..."

  4. #34

    Domyślnie

    15 to już w sumie listopadowa
    więc 13 leci
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  5. #35

    Domyślnie

    Dzięki bardzo, cieszę, że, choć tłumów nie ma, ktoś tu zagląda i się podoba. Choć, mimo wszystko, chyba start do FM to przesada

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez abru Zobacz posta
    chyba start do FM to przesada
    a czemu? zdjęcie tak samo dobre jak inne które się w FM pojawiły, a że o gustach się nie dyskutuje stąd anonimowa ankieta
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  7. #37

    Domyślnie

    Uprzejmie donosimy, że było pięć minut zimy
    16.

  8. #38

    Domyślnie

    Jaśnie pan hrabia w szaliczku
    Ładnie uchwycony
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  9. #39

    Domyślnie

    O komfort termiczny też trzeba dbać z klasą

    17. o jednym takim, co się panu M. do zaprzęgu chciał wmiksować


  10. #40

    Domyślnie

    Ładny psiak i zdjęcia
    Wildlife Photography
    Nikon/Nikkor

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Portret ] pan R.
    By imat in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-07-2011, 12:45
  2. [ Reportaż ] Pan X.
    By matt4 in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 25-02-2010, 13:20
  3. [ Portret ] Pan N. N.
    By arturjb in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-07-2009, 09:27
  4. [ Reportaż ] Pan Ciekwaski i Pan Zagubiony
    By inflames in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 21-06-2009, 21:53
  5. [ Foto-żart ] Pan Ż.
    By Karl Johansson in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 02-10-2007, 22:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •