Jeszcze raz to napiszę: model świetny, ale zdjęcia jeszcze lepsze
Szukaj
Jeszcze raz to napiszę: model świetny, ale zdjęcia jeszcze lepsze
możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby
Ślicznie dziękuję, staram się
15.
Zimno się robi i oddech widać
Się wypstrzykałem z "kandydatów" do FM, może ktoś 15-kę zapoda?
13 też robi wrażenie.
"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."
http://commons.wikimedia.org/wiki/Windmill
Pstrykoaparat + obiektywy + okulary korekcyjne -10.5 dioptrii.
"Don Kichote to zły człowiek był..."
15 to już w sumie listopadowa
więc 13 leci
możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby
Dzięki bardzo, cieszę, że, choć tłumów nie ma, ktoś tu zagląda i się podoba. Choć, mimo wszystko, chyba start do FM to przesada![]()
Uprzejmie donosimy, że było pięć minut zimy
16.
Jaśnie pan hrabia w szaliczku
Ładnie uchwycony
możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby
O komfort termiczny też trzeba dbać z klasą
17. o jednym takim, co się panu M. do zaprzęgu chciał wmiksować
Ładny psiak i zdjęcia![]()
Wildlife Photography
Nikon/Nikkor
Skontaktuj się z nami