Miło wiedzieć że jednak ktoś tu zagląda
@Nemeth tak, to wszystko prawda, a może nawet prawda jest straszniejsza od tego co pisząWilczaków i psów północnych nie ma co porównywać, mają inne "trudności".
Wilczaki bardzo mocno przywiązują się do swoich właścicieli, zostawienie ich w domu i pójście do pracy to ogromny problem. Są strachliwe, trzeba bardzo dużo czasu poświecić na szczenięcą socjalizację. Dorosłe osobniki są agresywne do innych psów tej samej płci. To chyba 3 najgorsze cechy wilczakow, w sumie są jeszcze bardzo inteligentne i czasem to tez może być problem![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami