Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Wątek: Liskamm 2016

  1. #11

    Domyślnie

    Miło wiedzieć że jednak ktoś tu zagląda

    @Nemeth tak, to wszystko prawda, a może nawet prawda jest straszniejsza od tego co piszą Wilczaków i psów północnych nie ma co porównywać, mają inne "trudności".
    Wilczaki bardzo mocno przywiązują się do swoich właścicieli, zostawienie ich w domu i pójście do pracy to ogromny problem. Są strachliwe, trzeba bardzo dużo czasu poświecić na szczenięcą socjalizację. Dorosłe osobniki są agresywne do innych psów tej samej płci. To chyba 3 najgorsze cechy wilczakow, w sumie są jeszcze bardzo inteligentne i czasem to tez może być problem

  2. #12

    Domyślnie

    Zima, zima i po zimie. Niestety...
    8.

  3. #13

  4. #14

    Domyślnie

    Pół wilka zza pniaka Bardzo mi się podoba

  5. #15

  6. #16

    Domyślnie

    Super fotki, cały set.
    Ostatnie wygląda jak z jakiejś baśni filmowej z tym światłem i cieniami.
    Podobają mi się też piony z wysokimi drzewami.

  7. #17

    Domyślnie

    Skoro się podoba to wrzucam dalej

    11.

  8. #18

  9. #19

  10. #20

    Domyślnie

    Bardzo piękny pies. Na dwóch ostatnich zdjęciach jest rewelacyjny bokeh. Jakie szkło? Podoba mi się również winieta, która nadaje zdjęciom cudowny nastrój. 10/10
    D7100

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Przyroda ] Liskamm 2015
    By 12jelonkow in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 30-12-2015, 15:35
  2. [ Przyroda ] Liskamm 2014
    By 12jelonkow in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 11-12-2014, 01:13
  3. [ Przyroda ] Liskamm
    By 12jelonkow in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 120
    Ostatni post / autor: 19-01-2014, 22:09
  4. [ Krajobraz ] Liskamm kolor
    By matios in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-10-2013, 15:35
  5. [ Krajobraz ] Liskamm
    By matios in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 17-10-2013, 21:48

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •