Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Dzieci

  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2013
    Miasto
    Skierniewice
    Posty
    98

    Domyślnie Dzieci

    Prosiłbym o komentarz dotyczący kolorów, jak widzicie je u siebie na monitorach.
    1,

    2,

    3,

  2. #2

    Domyślnie

    Jako dość nienaturalne, stylizowane na tzw. cross, czyli na błąd w wołaniu diapozytywów - ale na szczęście nei są radioaktywne, ani przesadzone w saturacji, co się często przy okazji zdarza. Pomimo intensywnego zafarbu niebieskiego, WB można uznać za poprawne, bo kolory nei są ani bure (jak przy zbyt zimnej WB), ani żółtaczkowe.

    Ogólna kolorystyka 'crossowa' jest trochę nierówna; pierwsze jest za niebieskie w stosunku do dwóch pozostałych, albo, mówiąc inaczej, drugie i trzecie mają za dużo czerwonego/magenty w porównaniu do pierwszego. Nie ma czerni, została obcięta.

    Nie wątpię, że w dobie Instagrama te kolory będą się wielu podobać.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •