Szukaj
Jako dość nienaturalne, stylizowane na tzw. cross, czyli na błąd w wołaniu diapozytywów - ale na szczęście nei są radioaktywne, ani przesadzone w saturacji, co się często przy okazji zdarza. Pomimo intensywnego zafarbu niebieskiego, WB można uznać za poprawne, bo kolory nei są ani bure (jak przy zbyt zimnej WB), ani żółtaczkowe.
Ogólna kolorystyka 'crossowa' jest trochę nierówna; pierwsze jest za niebieskie w stosunku do dwóch pozostałych, albo, mówiąc inaczej, drugie i trzecie mają za dużo czerwonego/magenty w porównaniu do pierwszego. Nie ma czerni, została obcięta.
Nie wątpię, że w dobie Instagrama te kolory będą się wielu podobać.
pozdrawiam bombelkowo
Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.
Skontaktuj się z nami