Witajcie,
Czytałem ostatnio trochę o tym passporcie od X-Rite. Generalnie zamierzam kupić, ale nurtuje mnie jedno pytanie. Czy trzeba płacić około 350 zl? Widziałem tańsze odpowiedniki. I tu kolejne pytanie. Czy ktoś używał takiego tańszego odpowiednika? Wiem, że mi się przyda, ale po co przepłacać? Chyba, że te tańsze są kiepskie, wtedy nie ma wyjścia. Co sądzicie?