Szukaj
Wszystkie ekstra, na 1,3,4,5 Daniele w tle?, dały się podejść?
Tak daniele w tle. Na początku próbowałem je podejść , ale zdjęć danieli mam już bardzo dużo wiec tak średnio mi na tym zależało. Wiem wstawiłem przez pomyłkę ;-( prosiłem o przeniesienie.
Bardzo ciekawe te kadry
Wysłane z mojego GT-I9105P przy użyciu Tapatalka
Już po pierwszym kadrze wiedziałem, że będzie dobrze... i nie pomyliłem się![]()
Object error. Unable to run this script. Program terminated!
Wspaniały byk i to łopatacz.
Świetnie go pokazałeś, musiał wyjść blisko Ciebie.
O jak wczesnej porze go spotkałeś?
Nikon + Nikkor
https://www.instagram.com/z_nurtem_sanu_i_dunajca/
Godz 5,53 , odległość myślę ze ok 80 m.
Skontaktuj się z nami