Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Behind The Mountain

    Witam i Zapraszam


    images upload

  2. #2

    Domyślnie

    Dla mnie bardzo dobre zdjęcie. Aż dziw, że nikt nic nie napisał, no ale...
    Mogłeś się pokusić o wyciągnięcie szczegółów z nieba troszkę i deczko kontrastu dołożyć,
    ale to takie małe szczegóły.
    Pozdrawiam
    Janusz

    D7100+N 18-105; S10-20; S17-50 2,8; N50 1.8G+BENRO A1695F
    Kilka moich zdjęc i jeszcze kilka

  3. #3

    Domyślnie

    Oooo...nastrojowo. Dobrze jest!
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  4. #4

    Domyślnie

    Dzieki za komentarze

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Ach, taki widok to marzenie. Bardzo fajne zdjęcie

  7. #7

    Domyślnie

    Piękne zdjęcie, gratulacje.
    Nikon

  8. #8

    Domyślnie

    Kolorki, format, klimat wszystko na TAK. Ładne zdjęcie. Podoba się.
    Coś tam, coś tam .... i jeszcze troszkę ....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •