Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Betlejemka

  1. #1

    Domyślnie Betlejemka

    Czekam na uwagi


  2. #2

    Domyślnie

    W porównaniu do poprzednich to tutaj jest zdecydowanie lepiej. Kadr w miarę poukładany, czuć przestrzeń. Jedynie dodałbym lokalnie kontrastu i było by dobrze. A i chyba trochę przeostrzyłeś Generalnie się podoba.

  3. #3

    Domyślnie

    Tak, tutaj zdecydowanie lepiej, zarówno kadrowo jak i jakościowo. lekko jest prze ostrzone i ciachnąłbym ciut nieba. Przynajmniej kolory są ok

    D7100+N 18-105; S10-20; S17-50 2,8; N50 1.8G+BENRO A1695F
    Kilka moich zdjęc i jeszcze kilka

  4. #4

    Domyślnie

    Koledzy dobrze napisali, tylko dodam że leci w lewo
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube:::

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •