Czekam na uwagi
Szukaj
Czekam na uwagi
W porównaniu do poprzednich to tutaj jest zdecydowanie lepiej. Kadr w miarę poukładany, czuć przestrzeń. Jedynie dodałbym lokalnie kontrastu i było by dobrze. A i chyba trochę przeostrzyłeśGeneralnie się podoba.
Tak, tutaj zdecydowanie lepiej, zarówno kadrowo jak i jakościowo. lekko jest prze ostrzone i ciachnąłbym ciut nieba. Przynajmniej kolory są ok![]()
Skontaktuj się z nami