Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Spokojnie...

  1. #1

    Domyślnie Spokojnie...

    ***Zapraszam***




    Będzie co z tego?

    Pozdrawiam
    Janusz

    D7100+N 18-105; S10-20; S17-50 2,8; N50 1.8G+BENRO A1695F
    Kilka moich zdjęc i jeszcze kilka

  2. #2

    Domyślnie

    Mam identyczny kadr z Woli, ale ostatecznie nie pokazałem, bo wydawało mi się, że za dużo wszystkiego w nie jest. Chyba za mocno z cieni powyciągałeś, bo trochę buro się zrobiło.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bahuone Zobacz posta
    Mam identyczny kadr z Woli, ale ostatecznie nie pokazałem .....
    No to nie jesteś jedyny z tym problemem

    Może i będzie co z tego. Nie masz fotek z innym kadrowaniem ? Bo na Niemcowej jest fajne światło.

  4. #4

    Domyślnie

    Niestety, ale nie mam... może do końca roku coś z Woli ustrzelę lepszego

    D7100+N 18-105; S10-20; S17-50 2,8; N50 1.8G+BENRO A1695F
    Kilka moich zdjęc i jeszcze kilka

  5. #5

    Domyślnie

    Ostatnio byłem kilka razy na Woli z chęcią ustrzelenia zachodu. Niby wszystko ok, ale mam wrażenie, że dziwne światło tam teraz jest tzn. nie świeci tam gdzie by się chciało Trzeba się tam wybrać z jakimś tele.

  6. #6

    Domyślnie

    Widoczek przyjemny, dobrze zrobiony, ale niestety niebo tu nie chciało współpracować, jest najgorsze z mozliwych tzn. nijakie. I w zwiazku z tym taką fotę zatrzymałbym w czeluściach swego dysku ....
    A new shit has come to light...

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Duder Zobacz posta
    Widoczek przyjemny, dobrze zrobiony, ale niestety niebo tu nie chciało współpracować, jest najgorsze z mozliwych tzn. nijakie. I w zwiazku z tym taką fotę zatrzymałbym w czeluściach swego dysku ....
    Masz rację, ale to było silniejsze ode mnie, bo dawno nic nie wrzucałem

    D7100+N 18-105; S10-20; S17-50 2,8; N50 1.8G+BENRO A1695F
    Kilka moich zdjęc i jeszcze kilka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •