***Zapraszam***
Szukaj
***Zapraszam***
Mam identyczny kadr z Woli, ale ostatecznie nie pokazałem, bo wydawało mi się, że za dużo wszystkiego w nie jest. Chyba za mocno z cieni powyciągałeś, bo trochę buro się zrobiło.
Niestety, ale nie mam... może do końca roku coś z Woli ustrzelę lepszego![]()
Ostatnio byłem kilka razy na Woli z chęcią ustrzelenia zachodu. Niby wszystko ok, ale mam wrażenie, że dziwne światło tam teraz jest tzn. nie świeci tam gdzie by się chciałoTrzeba się tam wybrać z jakimś tele.
Widoczek przyjemny, dobrze zrobiony, ale niestety niebo tu nie chciało współpracować, jest najgorsze z mozliwych tzn. nijakie. I w zwiazku z tym taką fotę zatrzymałbym w czeluściach swego dysku ....
A new shit has come to light...
Skontaktuj się z nami