Szukaj
Bardzo ładne szczególnie 1 i 3
Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog
Wspaniałe. Doskonała kolorystyka, ostrość i świetne kadry... zwłaszcza pierwszy
Jeśli Ciebie to interesuje1/ Phyllobius sp., 2/ Lixus sanguineus, 3/ Hylobius abietis
Dzieki Dark .
Mam ich jeszcze wiecej w roznych kolorachchyba dzisiaj trafilem na jakis wysyp.
Bardzo dobre macro
Z dużym akcentem na 1 za kadr, tło i kolorki
Pozdrawiam.
MamiyaRB67, D90, D70, 12-24, 18-70, 28-80, 35, 50, 180, 70-300...
|||blog ||| maciejsimm.com|||
Swietne, wlasnie dzisiaj probowalem jakies macro i tym bardziej podziwiam. Pare osob w tym dziale ma chyba jakis VR w rekach, przy tak malej glebi ostrosc tam gdzie trzeba...
Nikon
Pierwsze zdjęcie ma jakiś spokój-harmonijke w sobieBardzo ładnie uchwycony zwierzak.
Jak bede miał szkiełko, to też takie bede robił... chyba.
pozdrawiam
1 :d
Skontaktuj się z nami