Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Bardzo ładne szczególnie 1 i 3

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  3. #3

    Domyślnie

    Wspaniałe. Doskonała kolorystyka, ostrość i świetne kadry... zwłaszcza pierwszy

    Jeśli Ciebie to interesuje 1/ Phyllobius sp., 2/ Lixus sanguineus, 3/ Hylobius abietis
    Pozdrawiam, Dariusz Kucharski
    | DA | WWW | Blog |
    D800 D300s | N14-24G N24-70G N70-300VR T150-600 N60D N85PC N105D Trioplan100 Takumar28 Σ10-20mkI T17-50mkI | SB-900x2 Manfrotto 055xprob 322RC2 +duperele

  4. #4

    Domyślnie

    Dzieki Dark .
    Mam ich jeszcze wiecej w roznych kolorach chyba dzisiaj trafilem na jakis wysyp.

  5. #5

    Domyślnie

    Bardzo dobre macro
    Z dużym akcentem na 1 za kadr, tło i kolorki
    Pozdrawiam.
    MamiyaRB67, D90, D70, 12-24, 18-70, 28-80, 35, 50, 180, 70-300...
    |||blog ||| maciejsimm.com|||

  6. #6

    Domyślnie

    Swietne, wlasnie dzisiaj probowalem jakies macro i tym bardziej podziwiam. Pare osob w tym dziale ma chyba jakis VR w rekach , przy tak malej glebi ostrosc tam gdzie trzeba...
    Nikon

  7. #7

    Domyślnie

    Pierwsze zdjęcie ma jakiś spokój-harmonijke w sobie Bardzo ładnie uchwycony zwierzak.
    Jak bede miał szkiełko, to też takie bede robił... chyba.

    pozdrawiam

  8. #8

    Domyślnie

    Jedynka najlepsza !
    Nikt mnie nie rozumie ...

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    Jeszcze jeden kolorek
    4.

    5.Macro akt ciekawe jaki kolor z tego polaczenia wyjdzie.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •