Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Wiatraki

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Takich nie lubię. Ale foto ładne.
    "...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."
    http://commons.wikimedia.org/wiki/Windmill
    Pstrykoaparat + obiektywy + okulary korekcyjne -10.5 dioptrii.
    "Don Kichote to zły człowiek był..."

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wind Mill Zobacz posta
    Takich nie lubię. Ale foto ładne.
    Dzięki - ja też za nimi nie przepadam ,ale akurat takie mam na miejscu

  4. #4

    Domyślnie

    Nie lepiej by bylo jak by sie krecily ?

  5. #5

    Domyślnie

    Ładne światełko, edycja i ułożenie w kadrze.
    Mała rzecz drażni - kosmetyka, ale to ona czasami najbardziej odpowiada za odbiór zdjęcia
    Drzewko w prawym dolnym w polowie cięte, można to poprawić na wiele sposobów
    Oczywiście nie musisz się*z tym zgadzać!
    Pozdrawiam
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube:::

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •