Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Dk-17c +2

  1. #1

    Domyślnie Dk-17c +2

    mam pytanie czy DK-17C +2 działa razem z wbudowanym regulatorem dioptri w D800 czy niestety trzeba "aparatowy" dioptriaż ustawić na neutrum? Logicznie powinno to działać razem ale zanim zakupie wole zapytać praktyków bo ja mam +3 więc sama soczewka to deczko za mało.
    I drugie pytanie na ile ta dodatkowa soczewka ogranicza pole widzenia ?
    Oraz inne praktyczne uwagi mile widziane.

  2. #2

    Domyślnie

    1. Tak, dioptrie się sumują, czyli możesz uzyskać +3.
    2. Nic nie ogranicza, bo soczewkę korekcyjną wkręcasz zamiast normalnej.

  3. #3

    Domyślnie

    senkju wery macz

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •