Szukaj
Ogólnie fajnie, ale dałbym minimalnie więcej przestrzeni nad głową.
D40 | 18-55 | SD-2GB | UV-52mm | Trumny z tektury falistej | Patenty | Nikon? | Ostre Koło | RENTANAL
Podoba się1 bardziej, bo na 2 te gałązki za bardzo odciągają wzrok od dziewczyny. Na 2 chyba za bardzo obniżyłeś cienie, bo białka oczu są zbyt szare.
P.S. Powiedz modelce, żeby zastanowiła się nad usunięciem tej brodawki -> z wiekiem powoli rośnie, a na starość może to bardzo niekorzystnie wyglądać (pisane w dobrej wierze)
OM-D 10 Mk II
Dziękuję za wskazówki.
Ps. Jestem dziewczynką :P
2 lepsze więcej emocji i bardziej naturalnie i bardzo intrygująca postać![]()
D700 // S 24-70 2,8 // N 35 1.8 DX // SB700 //
Skontaktuj się z nami