Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Julita

  1. #1

    Domyślnie Julita

    Ostatnio edytowane przez luhzoy ; 21-02-2015 o 23:16

  2. #2

    Domyślnie

    Ogólnie fajnie, ale dałbym minimalnie więcej przestrzeni nad głową.
    D40 | 18-55 | SD-2GB | UV-52mm | Trumny z tektury falistej | Patenty | Nikon? | Ostre Koło | RENTANAL

  3. #3

    Domyślnie

    Podoba się 1 bardziej, bo na 2 te gałązki za bardzo odciągają wzrok od dziewczyny. Na 2 chyba za bardzo obniżyłeś cienie, bo białka oczu są zbyt szare.

    P.S. Powiedz modelce, żeby zastanowiła się nad usunięciem tej brodawki -> z wiekiem powoli rośnie, a na starość może to bardzo niekorzystnie wyglądać (pisane w dobrej wierze )
    OM-D 10 Mk II

  4. #4

    Domyślnie

    Dziękuję za wskazówki.

    Ps. Jestem dziewczynką :P

  5. #5

    Domyślnie

    2 lepsze więcej emocji i bardziej naturalnie i bardzo intrygująca postać
    D700 // S 24-70 2,8 // N 35 1.8 DX // SB700 //

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •