Szukaj
No Panowie i Panie, nie przekrzykujcie się![]()
Z6II, Z6, D750; N24-70/2.8ed; N35 1.8S, N50 1.8S, N58 1.4, S135 1.8, S150-600C
Zatkało nas![]()
Ciasno, obcięte palce, dłonie, ramie, BW przepalenia z niedoświetleniami(martwe punkty) , brak retuszu, plamy na twarzy , BW wygląda jak zez (zbytnio skierowany wzrok i to w stronę światła ), niekorzystne ułożenie obciętej dłoni => tutaj to już błąd wieku przedszkolnego ( dłoń wyszła spuchnięta), niepewna mina.... no można by tutaj tak do rana => dla mnie kosz tak na poważnie
Z tego wszystkiego to mi się tylko podpis podoba, chociaż on tej jest niezgodny z naturą kompozycji => górą i dołem => większa odległość imienia i nazwiska od lini niżeli napisu fotografia -> a powinna być równa. No to tylo.
Ostatnio edytowane przez josephebeloki ; 13-02-2015 o 23:47
"Nikon"
Ostatnio edytowane przez Jarecky83 ; 14-02-2015 o 00:19
Z6II, Z6, D750; N24-70/2.8ed; N35 1.8S, N50 1.8S, N58 1.4, S135 1.8, S150-600C
Nie no, spokoI tak to jest,,, siedziałem, przeanalizowałem, pomogłem, napisałem co jest nie tak => i zostało to odebrane jako szydera
.
Mało tego, sam prosiłeś o to... chyba zależy Ci na tym, aby ktoś napisał co jest "nie tak", co powinno być poprawione, a nie na podniecaniu się i ściemnianiu => facet jesteś czy ciepłe kluchy ?
Ja się cały czas uczę i nie jestem jakimś autorytetem dla kogokolwiek, mistrzem, czy Picasso, to co widzę i znam to piszę.
Ja nie jestem twoim wrogiem, ja chcę Ci pomóc![]()
Ostatnio edytowane przez josephebeloki ; 14-02-2015 o 00:27
"Nikon"
Sorry, może te uśmiechy odebrałem jako szyderczechciałem usłyszeć właśnie co jest nie tak, ale liczyłem że coś pozytywnego się znajdzie, a nie zaraz do kosza
tzn. dla wielu osób na pewno tak, ja na razie jestem na tym poziomie, że wydawało mi się, że jest całkiem ok
no cóż, małymi kroczkami do przodu, za jakiś czas spojrzę pewnie równie krytycznie na to zdjęcie
dzięki i przepraszam
ps. też nie jestem do końca zadowolony ze wszystkiego, np.retuszu, plam na twarzy (powstały po retuszu), ale na tą chwilę tyle umiemczyli jest słabo...ale nie poddaje się
![]()
Z6II, Z6, D750; N24-70/2.8ed; N35 1.8S, N50 1.8S, N58 1.4, S135 1.8, S150-600C
Mam jeszcze jedno z tamtej sesji, które wydaje mi się za w miarę udane (ale może znów mi się tylko wydajeZaryzykuję...
![]()
3.
Z6II, Z6, D750; N24-70/2.8ed; N35 1.8S, N50 1.8S, N58 1.4, S135 1.8, S150-600C
Skontaktuj się z nami