Szukaj
Jedynka jest cudna, z tymi promieniami przebijajacymi sie pod mostem!![]()
Piękne zdjęcia, szczególnie 1.
Nikon D5100+Sigma17-50+Sigma10-20+Samyang8Fish-Eye+Tamron 70-300+hama omega premium II
1 szaleństwo
możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby
A czym się tak tu zachwycać? Słońce rozbryzgane na szkle, nieciekawa budowla, woda ani ostra ani nieostra, paskudne ślady motoryzacji na plaży!!! No może przesadziłem, aż tak źle nie jest.
A new shit has come to light...
Podobaja sie ze wskazaniem na pierwsze . Lubie gwiadzki![]()
Więc ja zapytam się ciebie czym zachwycasz się w tym wątku: http://forum.nikoniarze.pl/showthrea...=256840&page=2 ???
A tutaj gdzie autor złapał bardzo dobre światło, ciekawy kadr z ładnym molo i pięknie rozmytym morzem uważasz, że nie ma nic ciekawego ? Na drugim zdjęciu ślady opon pięknie wiozą wzrok po zdjęciu.
Nikon D7200 | D90 + MB-D80 | T11-16 2.8 | N35 1.8G | N18-105 3.5-5.6 | T90 2.8 Macro | T70-200 2.8 | SB-900 | YN-560 III
Dzieki sliczne za odwiedziny i komentarze![]()
pozadawiam Sebastian
Skontaktuj się z nami