Życzę udanych fot i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Wstawiam pierwszy raz kilka fotografi z Noworocznego wczesnego spaceru. Brakowało tylko słońca.
1
[/IMG]
2
[/IMG]
3
[/IMG]
4
[/IMG]
Szukaj
Życzę udanych fot i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Wstawiam pierwszy raz kilka fotografi z Noworocznego wczesnego spaceru. Brakowało tylko słońca.
1
[/IMG]
2
[/IMG]
3
[/IMG]
4
[/IMG]
Dodam jeszcze dwa o zachodzie słońca z tej samej miejscówki. Zdjęcia są bez obróbki prosto z puszki.
1
[/IMG]
2
[/IMG]
Ja gustuję w takich jak 1 i 4 --> nie wiem która bardziej.
Pzdr.
D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900
Pogoda faktycznie niefotogenicznaChyba jednak 4. Tylko błagam, czyść matrycę, albo stempluj syfki.
Pozdrawiam Serdecznie Jacek PawłowskiF70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE
Nie będę zakładał nowego tematu i wstawię tutaj kilka z lasu.
1 Tama
[/IMG]
2
[/IMG]
3
[/IMG]
4
[/IMG]
5
[/IMG]
1 i 2 najsZawsze, przy tego typu kadrach zastanawiam się nad rodzajem perspektywy. Stałem tak kiedyś z pół godziny i dumałem nad dwoma ujęciami, które miałem w głowie. Ostatecznie skończyło się światło. Ale kiedyś tam wrócę i jestem pewny, że to będzie żabia perspektywa
![]()
Pozdrawiam Serdecznie Jacek PawłowskiF70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE
najlepiej od góry. Wtedy widać konstrukcję i skutki jej "zastosowania"
Pozdrawiam, Michał
__________________________________________________ ________________________________
ilość profesjonalizmu jest wprost proporcjonalna do ciężaru plecaka i wielkości matrycy, a odwrotnie proporcjonalna do odporności na krytykę
To zależy, czy chcesz zdjęcie albumowe, czy techniczne![]()
Pozdrawiam Serdecznie Jacek PawłowskiF70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE
to drzewo z 2, 3, 4 (z pierwszego postu) ma potencjał.... to źdźbła tego czerwonego czegos w swietle zachodzacego slonca na 100% swietnie by wygladaly w jakims kadrze z tym drzewem... tak minimalistycznie....rozswietlone zachodzacym sloncem czerwone zdzbła plus drzewo i niczym niezaklucony horyzont + ciekawe chmurki i masz super fote
![]()
pozdrawiam
D7100 D750, N70-300VR, N35 1.8, Di622 II, T150-600g1, n50/1.4, 2xYN685+622tx, N24/1.8, N18-35, N85/1.8 + klamoty lol ...mala galeria flickr
To czerwone to jest plantacja wierzby, mam jeszcze kilka fotek przy lepszym świetle. Jak przejrzę to wstawię jakąś. Miejscówkę odkryłem nie dawno, będę ją odwiedzał to może trafię na lepsze światło.
Skontaktuj się z nami