glebia jak na 2.8 az dziwnie malapomagales im w fotoszopie z tym rozmyciem?
same zdjecie bdb bez zastrzezen![]()
Szukaj
Dzięki śliczneNieczgo nie rozmywałem, to 100mm 2.8 macro i tak właśnie ten przefajny obiektywik rozmywa, pozostając jednocześnie diabelnie ostrym tam gdzie wyostrzone
![]()
Super najbardziej przykuwa moją uwagę 1 2 i pan w kapeluszu już parę razy wracałam oglądać bardzo przyjemne![]()
Kapitalne!
________________________________________________
brawo, też jestem pod wrażeniem
Skontaktuj się z nami