Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: Movember 2014

  1. #11

    Domyślnie

    glebia jak na 2.8 az dziwnie mala pomagales im w fotoszopie z tym rozmyciem?

    same zdjecie bdb bez zastrzezen
    Zapraszam
    FANPEJDŻ & BLOG Zapraszam

  2. #12

    Domyślnie

    Dzięki śliczne Nieczgo nie rozmywałem, to 100mm 2.8 macro i tak właśnie ten przefajny obiektywik rozmywa, pozostając jednocześnie diabelnie ostrym tam gdzie wyostrzone

  3. #13

    Domyślnie

    nawet moje 85 1.4 tak nie rozmazuje chyba czas na 135 f2
    Zapraszam
    FANPEJDŻ & BLOG Zapraszam

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez slimiro Zobacz posta
    nawet moje 85 1.4 tak nie rozmazuje chyba czas na 135 f2
    manual nikkor 105 2.5 albo seria e 135 2.8 (tani w zakupie i bajeczne rozmycie) Polecam

  5. #15

    Domyślnie

    Super najbardziej przykuwa moją uwagę 1 2 i pan w kapeluszu już parę razy wracałam oglądać bardzo przyjemne

  6. #16

    Domyślnie

    1 i 2 do schrupania

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez czarny75 Zobacz posta
    manual nikkor 105 2.5 albo seria e 135 2.8 (tani w zakupie i bajeczne rozmycie) Polecam
    powaznie polecasz te obiektywy ? miales takie ? jak glebia sie rozklada podobnie jak tutaj to biore
    Zapraszam
    FANPEJDŻ & BLOG Zapraszam

  8. #18

    Domyślnie

    Kapitalne!
    ________________________________________________

  9. #19

    Domyślnie

    brawo, też jestem pod wrażeniem

  10. #20

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •