Takie szybkie pytanie mam. Czy podpinając tamrona 90mm 2.5 za pomocą tego adaptera:

http://allegro.pl/adaptall-2-na-niko...766545235.html

do Nikona D7000 będę mógł sterować przesłoną z body w trybie A?
Na razie mam zwykły adapter i trochę upierdliwe jest ustawianie ostrości na pełnej dziurze i później przymykanie.

z góry dzięki za odpowiedź