To faktycznie dwa takie timelapsy i podwajam dotychczasową ilość klapnięć mojej migawki... Efekt jest rewelacyjny.
Nie ukrywam, że chciałem tego spróbować używając obiektywu N35/1.8 ustawionym na tryb manual. Pytanie tylko... w jaki (na co) ustawić ostrość na ciemnym niebie chcąc uchwycić gwiazdy ? W ciemnościach w końcu nie łapie ostrości, a dioda doświetlająca nie dotrze do nieba.![]()
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami