Ostatnio bardzo spodobały mi się produkcje typu timelaps. Możecie podpowiedzieć, czy używając mojego D3200 jestem w stanie jakoś go ustawić czy jest wymagany jakiś zaawansowany wężyk spustowy itp to projektów tego typu ?
Bo szczerze mówiąc manualnie jakoś średnio to widzę pstrykać co 10 sek przez np godzinę.
Jak wygląda sprawa później, w jakim programie najlepiej/najłatwiej takie obrazy złożyć w jedną całość i dodać jakąś muzykę ?
Szukaj





Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami