Mam DIGIMATE i też nie mam nic do niego. Jedyne co musze to dokupic baterie. 10 zgrywan na jednej baterii to mało czasem dla mnie. Na wypady wakacyjne nie widze innej lekkiej wygodnej i niedrogiej alternatywy.