Na początku Witam Wszystkich, ponieważ jest to mój pierwszy post na Tym forum.
Zwracam się do Was z prośbą o poradę, mianowicie zamierzam kupić swoją pierwszą lustrzankę.
Dużo czytałem opinii, testów. Ale w sumie, im więcej czytam tym mniej wiem.
Napiszę może co zamierzam fotografować, tak będzie łatwiej.
Na pewno wszelkie imprezy okolicznościowe typu "urodziny cioci", wesela itp.
Krajobrazy, portrety, makro.
Typowo amatorskie pstrykanie.
Kwota jaką na razie mogę przeznaczyć na ten cel to 2-2,5 tyś.
Do tej pory mam jednego faworyta, jest to NIKON D5100 + obiektyw kitowy 18-55mm VR. Nie wykluczam z czasem dokupienia jakiegoś lepszego obiektywu w przyszłości.
Dodam że aparat widziałem na żywo i generalnie mi przypasował.
I tu pytanie do Was, czy na początek taki aparat wystarczy, czy raczej dać sobie z nim spokój żeby nie zrazić się do fotografowania, a wybrać coś innego. Jeżeli tak to co?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami