Witam![]()
Na wstępie odpowiem na pytanie: "dlaczego baranie nie poczytasz forum tylko od nowa wstawiasz wałkowany 100x temat".
Otóż temat wałkowany był, w przeszłości, a teraz jest teraźniejszość. Więc co było pisane rok temu nie koniecznie musi być aktualne. Dlatego.
Zastanawiam się pomiędzy 3100, 3200, 3300, 5100.
Biorąc pod uwagę cenę 3100 i 5100 raczej 5100.
Ale nie do końca rozumiem, czym się te aparaty różnią...(pixelami to wiem, ale to mnie akurat nie podnieca).
2 słowa o Dziewczynie: dotychczas pstrykała tylko kompaktem i to "płaskim" = "torebkowym". Ale chyba się wkręca...
Dlaczego nie bardziej zaawansowany kompakt? Bo mają wolniejszy zoom i (chyba) AF oraz nie mają NEFów.
Będę wdzięczny za wyjaśnienie czym się wymienione przeze mnie aparaty różnią z komentarzem co z tego wynika...testy na "optyczne" czytałem, nie pomogło, jak ktoś chce, to wyjaśnię dlaczego.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami