Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Pytanie ws. pilota do aparatu

    Panowie/ Panie,
    Blondynka ma pytanie

    Mam pilota na podczerwień oczywiście jakiegoś chińczyka, pisze na nim tylko "For Nikon" oraz "made in China" na baterię CR2025.
    Moje pytanie dotyczy żywotności baterii w takim pilocie? Na ile starcza, ile zdjęć można nią wyzwolić, oczywiście pi razy drzwi. Ponieważ pierwszą baterią zrobiłam kilkanaście fotek, później pilot do toploadera z aparatem i przy następnej okazji użycia okazało się, że bateria padła. Z drugą baterią niemal identycznie.
    Więc albo pilot był zbyt mocno ściśnięty w torbie, bądź one tak ciągną baterię?
    D7100, D5200, D40, N50G, N35G, N18-55, N18-105, S70-300 1:4-5,6 ApoDG,

  2. #2

    Domyślnie

    Miałem zamiennik jak i oryginał i bateria cały czas ta sama, ba nawet zamiennik był raz wyprany w pralce (pozostał w kieszeni ) i działał dalej na tej samej baterii... tak że chyba są oki
    D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /

  3. #3

    Domyślnie

    Mnie na jednej bakterii działa już 3 lata (jest używany)
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

  4. #4

    Domyślnie

    Ja miałem oryginalnego pilota i czwarty rok ciągnę na jednej baterii (a używam). Coś stanowczo jest nie tak w Twoim pilocie...
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  5. #5

    Domyślnie

    Zamiennik za 10zł na pierwszej baterii wytrzymał jakieś 3-4 lata, przy czym narobił się tysiące zdjęć.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GonzoG Zobacz posta
    Zamiennik za 10zł na pierwszej baterii wytrzymał jakieś 3-4 lata, przy czym narobił się tysiące zdjęć.
    U mnie tak samo
    Kobieta z Sonnarem też może

  7. #7

    Domyślnie

    Dziękuję za odpowiedzi
    D7100, D5200, D40, N50G, N35G, N18-55, N18-105, S70-300 1:4-5,6 ApoDG,

  8. #8

    Domyślnie

    Mój zamiennik padł po kilku zdjęciach, ale bateria działa ponad rok w moim zegarku. Co ciekawe pilot z baterią kosztował 7 zł, bateria do zegarka 12

    Pozdrawiam
    Samsung M1733, HTC Magic, Asus K53S, Lomer Borneo, gatki z targu

  9. #9

    Domyślnie

    Spróbuję go zareklamować, bo jest nowy, a jak nie to kupię inny. Przynajmniej teraz wiem, że nie powinnien pożerać baterii tak szybko
    D7100, D5200, D40, N50G, N35G, N18-55, N18-105, S70-300 1:4-5,6 ApoDG,

  10. #10
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2004
    Miasto
    Imielin. Śląsk
    Posty
    100

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez skarcity Zobacz posta
    Mój zamiennik padł po kilku zdjęciach, ale bateria działa ponad rok w moim zegarku. Co ciekawe pilot z baterią kosztował 7 zł, bateria do zegarka 12

    Pozdrawiam
    cytat z filmu: "wiesz jak dorobiłem się pierwszego miliona? kupiłem szczaw w butelkach po 80 gr. Wylałem zawartość i sprzedałem butelki po 1 zł."
    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •