Szukaj
Wszystko ładnie pięknie Panie ale dlaczego takie male?
Świetny pomysł i świetne wykonanie.
D7000 (takie co trafia w punkt) || S17-50 2.8 OS || N85 1.8G || Fotopro MGA-684N+ 62Q || Lowepro Video Fastpack 250AW
Bardzo dobre, ale szkoda, ze takie male...
Nikon http://greg77.com/
Mam bardzo maciupeńki monitorek![]()
świetny obraz szkoda że taki mały. Ale mi tu tylko ramki brakuje, wtedy nawet wielkość obrazka by nie przeszkadzała.
Bardzo fajny fot wyszedł dzięki Twojemu uzależnieniuPasi po całości.
D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /
Maciej-fot elegancja w najlepszym wydaniu. Ale gabarytowo to niemalże stykówka. No jak żyć, jak żyć...![]()
Zlituj się i dawaj nieco większe. Fota wygląda dobrze, efekt znika jednak razem z rozmiarem.![]()
LED ZEPPELIN
Skontaktuj się z nami