Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Blizna - [Nemeth]

    Witam

    Dalszy ciąg mojego uzależnienia od morza


    pozdr.

  2. #2

    Domyślnie

    Wszystko ładnie pięknie Panie ale dlaczego takie male?

  3. #3

    Domyślnie

    Świetny pomysł i świetne wykonanie.
    D7000 (takie co trafia w punkt ) || S17-50 2.8 OS || N85 1.8G || Fotopro MGA-684N+ 62Q || Lowepro Video Fastpack 250AW

  4. #4

    Domyślnie

    Bardzo dobre, ale szkoda, ze takie male...

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    świetny obraz szkoda że taki mały. Ale mi tu tylko ramki brakuje, wtedy nawet wielkość obrazka by nie przeszkadzała.

  7. #7

    Domyślnie

    Mam bardzo maciupeńki monitorek
    ja to zawsze na telefonie oglądam i mam pełny ekran
    Wracając do zdjęcia - świetne!
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube:::

  8. #8

    Domyślnie

    Bardzo fajny fot wyszedł dzięki Twojemu uzależnieniu Pasi po całości.
    D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /

  9. #9
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Maciej-fot elegancja w najlepszym wydaniu. Ale gabarytowo to niemalże stykówka. No jak żyć, jak żyć...

  10. #10

    Domyślnie

    Zlituj się i dawaj nieco większe. Fota wygląda dobrze, efekt znika jednak razem z rozmiarem.
    LED ZEPPELIN

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •