Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29
  1. #1

    Domyślnie Nikon d7000 czy d7100?

    Witam, posiadam Nikona d5000, jednak zamierzam kupić lepsze body. Zastanawiam się nad d7000 lub d7100, + obiektyw 18-105 VR. Obiektyw jaki teraz posiadam to 18-55 dołączony do mojego body d5000 oraz stałkę 50mm f/1.8G. Bardzo proszę o pomoc użytkowników wyżej wymienionych body (d7000, d7100) o opinie i czy warto kupić któryś z tych body + byłabym wdzięczna za jakieś przykładowe zdjęcia, najlepiej jeszcze z obiektywami (18-105, 50 f/1.8G).

  2. #2

    Domyślnie

    Czy mi się wydawało, czy na ten temat całkiem niedawno był poruszany na przeszło 10 stronach dyskusji?
    Nikon D5100 | D610
    Sigma 10-20 f/4-5.6 | 17-50 2.8 EX | 70-200 2.8 II EX | Nikkor AF-S 28 1.8 | AF-S 35 1.8 | AF-S 50 1.8 | AF-S 18-105 | Tokina At-x 100mm f/2.8
    Nissin Di-622 MkII | YN-560 IV | RF-603 MkII | Vanguard Alta+ 233AP

  3. #3

    Domyślnie

    Co w tym dziwnego , MackEstrite ?
    większość ludków , dzisiaj , nie potrafi/nie chce/nie ma czasu na jakiekolwiek CZYTANIE.
    O wiele łatwiej jest sklecić na szybko parę słów i kliknąć [enter] ; z pewnością ktoś " poda na tacy" jakieś rozwiązanie ......
    Ostatnio edytowane przez Archibald6803 ; 14-05-2014 o 07:20

  4. #4
    Gaduła Awatar zgera
    Dołączył
    06 2011
    Miasto
    Siedliska, Podkarpacie
    Posty
    3 112

    Domyślnie

    Temat omawiany tutaj: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=247814
    Dlaczego zakładasz drugi podobny watek, kup co chcesz, może być nawet D610.
    NIKON D3100, NIKKOR 18-55 VR II, 18-105 VR,

  5. #5

    Domyślnie

    Mam nadzieję, że jakiś moderator spuści ten temat w czeluść bo obok toczą się inne, które bardzo dokładnie rozwieją wszelkie wątpliwości autorki.
    Nikon

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Andrzej1974 Zobacz posta
    Mam nadzieję, że jakiś moderator spuści ten temat w czeluść bo obok toczą się inne, które bardzo dokładnie rozwieją wszelkie wątpliwości autorki.
    ale w żadnym nie ma przykładowych fotek

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piotrx25 Zobacz posta
    ale w żadnym nie ma przykładowych fotek
    Zapewne i tutaj się nie pojawią...

  8. #8

    Domyślnie

    Czytałam na forum podobne wątki o tym, jednak nigdze nie było przykładowych fotek (przynajmniej nie zauważyłam) stąd moje zapytanie.

  9. #9

    Domyślnie

    Tutaj poszukaj sampli.

  10. #10

    Domyślnie

    Przykładowe fotki? A niby jakiem szkłem i w jakich warunkach? Nie da się tego porządnie zestawić, chyba że ktoś zrobi dwa takie same zdjęcia i podeśle rawy. Wątpię żeby po przykładowych "fotkach" ktoś mógł odróżnić jakie to body chyba geniusz tylko jakiś.
    D610 n 16-35 f4, S 35mm/1.4, S 50mm/1,4, 85mm/1.8G, sigma 150-600 C
    http://500px.com/arekkruszka
    FB MM

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •