Witam wszystkich!
Jestem tu nowa i jest to mój pierwszy post. Na forum jednak zaglądam już od dłuższego czasu i mam nadzieję, że ktoś bardziej doświadczony ode mnie pomoże mi w wyborze dobrej lustrzanki. Na chwilę obecną posiadam Nikona D5000, fotografuję już długi czas i wiele się nauczyłam, dlatego chcę spróbować czegoś więcej, aparatem, który "może" więcej. Bardzo proszę o jakieś propozycję, myślalam o D5200, D5300, D7000 lub D7100. Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami