Szukaj
D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
lhttp://wld-art.pl
jedyneczka i dwójeczka piękne, z podziwem patrzę![]()
Cudne!
Pozdrawiam Beata
D300, D70s, N17-55, N80-200, T100/2.8, N50/1.8, SB-800, Raynox 250,
Przyznaj się ! jesteś nie z tej ziemi i gadasz z ptakami, bo to co pokazujesz graniczy z cudem. Rewelacja ( i tu atak zazdrości ze spazmami
![]()
Jesteś na prawdę bardzo, bardzo dobry w tym co robisz. Powaznie.
Pozdrawiam
dziękiPtaki to moja pasja. Uważam, że są wspaniałe, piękne i dlatego dokładam wszelkich starań, żeby je tak uwieczniać
![]()
D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
lhttp://wld-art.pl
dwójeczka ekstrapozostałe zresztą też - ale mi najbardziej się właśnie dwójka podoba.
D300 + kilka szkiełek + lampa + statyw
Wspaniałe jak zawsze....zawsze kiedy otwieram post z Twoimi fotami widzę że jednak się da....ale trzeba mieć Twoje umiejetności..gratuluję
D7200 D90...N70-300VR...Sigma 150-500...Sigma 10-20. N50 1.8D
Gratulacje!Extra zdjęcia.
Dwójka bomba, śliczne , rewelacja...
Aparat Nikon Obiektyw Nikon Lampa Nikon
o tak, wszystkie piękne, ale dwójka wymiata![]()
Nikon, Nikkory, Sigmy... i Tamron
wigi.pl
Skontaktuj się z nami