Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: statyw do D610

  1. #11

    Domyślnie

    Znajomy ma i jest bardzo zadowolony. Wersja bez zatrzasków na skretki

  2. #12
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ryśko Zobacz posta
    Wersja bez zatrzasków na skretki
    No to jesli pytający zamierza używać w wodzie piachu etc.,to raczej sobie powinien odpuscić. Piszę to w oparciu o własne doswiadczenia.

  3. #13
    streetplay
    Gość

    Domyślnie

    Witam Co sądzicie o zakupie statywu Manfrotto MT055X PRO3 i głowicy Manfrotto MHXPRO-3W Obawiam się trochę tego statywu, bo ostatnio czytałem co prawda starsza wersja 055XPROB miała problem z centralną kolumną która po pewnym czasie użytkowania miała luzy i latała na lewo i prawo... trochę się tym faktem przejąłem i obawiam się że tak samo może być z odświeżoną linią tego modelu.

    Ogólnie planuje zakup statywu i głowicy do 1200zł więc może jakieś inne propozycje

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •