Pomóżcie podjąć ostateczną decyzję..

Obecnie używam D60.

Od nowego body oczekuję szybszego AF, lepszej jakości zdjęć oraz bardziej bardziej użytecznego wyższego ISO.

Za D5200 przemawia uchylny lcd, natomiast z D7000 lepszy chwyt, górny lcd oraz przyciski po lewej stronie oraz możliwość podpięcia gripa (często nie używam, ale dobrze jak jest).
Niestety mam wrażenie, że D7000 bardziej awaryjny...

Pomóżcie w wyborze...