Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez josephebeloki Zobacz posta
    Znam => samowyzwalacz
    Ustawiasz opóźnienie 2s,8s,10s czy ile CI tam pasuje.
    Musi pasowac 2 albo 10 bo innej opcji nie ma

  2. #22

    Domyślnie

    To moje urządzenie to: http://allegro.pl/elektroniczny-czas...965482592.html
    I nie jestem żadnym maniakiem tylko chce pokazać synowi jak rośnie jego "eksperyment" zadany w szkole (zasadzić fasolkę) i potrzebuje np robić zdjęcia fasolki np.: przez 2 tygodnie co 7 minut i 32 sekundy. A ponieważ straciłem poprzedni aparat (Sony A200) w wypadku to chcę połączyć nowy aparat Nikona D3100 z tym czasowym wężykiem spustowym. A wężyk przyda się również do fotografii makro - a dokładniej do animacji 360. W tym ostatnim przykładzie to moje założenie, pomysł...

    Cytat z instrukcji do wężyka:
    "Tryby pracy:
    - pojedyncze zdjęcie
    - zdjęcia seryjne
    - tryb BULB i długie czasy ekspozycji z wielokrotnym powtażaniem wywołania migawki
    - samowyzwalacz
    - opóźnienie wyzwalania
    - interwałometr- cykliczne wywoływanie spustu migawki
    Poszczególne tryby można łączyć ze sobą.

    Czas może być ustawiony od 1 sekundy do 99 godzin a ilość zdjęć w jednym cyklu można wybrać z przedziału 1 - 99 lub nieskończoności (aż do ręcznego wyłączenia)."

    Pozdrawiam
    Robert

  3. #23

    Domyślnie

    ehh, przeciez takie cos dostaniesz do nikona za 25€. Sprzedaj ten od sony i kup w zamian pasujacy.
    Nikon D3100 + S10-20 4-5.6 + S30mm 1.4 DC HSM ART + N35mm 1.8G + S17-50 2.8 HSM OS + T70-300 VC USD 4-5.6 + Metz 50 AF-1

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •